BİZİ ARAYIN : +99412 464 1454

BAVVER Engneering Construction
Consultancy Logistic.

BAVVER ENGNEERING CONSTRUCTION CONSULTANCY LOGISTIC  2013 den bugüne alt yapı ve üst yapı projelerinde hizmet göstermek üzere Türkiye’de kurulmuştur.

2018 yılında Azerbaycan’daki faaliyetlerini büyütmek adına Bakü şubesini açmıştır. 2019 yılı itibari ile uluslararası deniz ,kara ve demir yolu taşımacılığında faaliyet göstermeye başlamıştır.2019 yılından itibaren MEGA CONSTRUCTION COMPANY Azerbaycan’da bugüne kadar icra ettiği işleri T-T inşaat ve Ultra inşaat adı altında tamamlamıştır.

Uluslararası şirketlerle kurduğu ortak girişim ve konsorsiyumlar ile yerini her geçen gün daha da güçlendiren Firmalarımız, yalnızca Azerbaycan ve Türkiye’de değil, diğer ülkelerde de projelerini hayata geçirmektedir. 

Misyonumuz

Şirketimizin geleceği için emin adımlarla planlama yapar ve sürdürülebilirlik kalkınma ilkeleri doğrultusunda uygularız. Globalleşen dünya trendlerine uygun en son teknolojileri projelerimizde uyguluyor ve çalışma süresince sürekli geliştirip yeniliyoruz. Kaliteyi en temel ilkemiz edinip mümkün olan en iyi şekilde elde etmeye çalışıyoruz. Müşterilerimiz ve çalışmalarımızla üstlenilen projelere katkıda bulunuyoruz herkese değer katmak önceliğimizdir.

Vizyonumuz

Takım çalışmasını, şeffaflığı ve güveni teşvik etmek ve geçmiş deneyime ve görüş çeşitliliğine dayanan bilgeye değer vermek esastır. Firmamız müşteri ve çalışanlarımızın memnuniyetini maksimize etme gayreti içinde olup değerlerimizi sürdürmektedir. Bu eksende firmamız, gerçekleştirdiği ihtisas projeleri ile sektöründe uluslararası alanda ENR listesinde ilk 100, Türkiye inşaat sektöründe ise ilk 10 firma arasında yer almayı hedeflemektedir

Risk Yönetimi

Müşteri perspektifine dayanan değer yargıları sayesinde, firmamız finansal sağlamlığı korumakta ve müşteri güvenliğine, sağlığına ve refahına katkıda bulunan yüksek kaliteli hizmetler sunmaya devam etmek için kurumsal değeri iyileştirmeyi amaçlamaktadır.

Kalite Güvencemiz

Projelerde kalite planlama, güvence ve kontrol uluslararası uygulamalara dayanmaktadır. Tedarikçi kalite yönetimi, proje gerçekleştirmemizin önemli bir parçasıdır. Kalite Yönetimi sayesinde her projenin baştan sona sorumlu bir şekilde yürütülmesini sağlıyoruz.
Bavver, kurumsal değerini maksimize etmek amacıyla, risklere karşı karlılığı artırmak, sermaye verimliliğini artırmak ve uygun sermaye kontrolü̈ ve risk-getiri dengesi yoluyla finansal sağlamlığı sağlamak için Stratejik Risk Yönetimine girmektedir. Stratejik Risk Yönetimi, Grup genelinde çeşitli kaynaklardan gelen önemli riskleri tanımlamak için kullanılır; bu riskler ortaya çıktığında risklere doğru cevap verme yeteneğini korurken riskleri analiz etmek, değerlendirmek ve kontrol etmek için entegre bir risk kontrol sistemi kurmuştur.